McCann numerem 1 w rankingu Advertising Age

W najnowszym rankingu Agency A-LIST, ogłaszanym co roku przez magazyn Advertising Age, McCann został doceniony jako agencja nr. 1 w kategorii „Agency to Watch in 2014”.

Agency A-LIST to ranking, w którym biorą udział najlepsze agencje reklamowe z całego świata. Kategoria „Agency to Watch” nagradza te, które w danym roku miały największą dynamikę rozwoju i mierzalny potencjał.

Twórcy rankingu docenili sukcesy agencji po objęciu przez Harrisa Diamonda funkcji Globalnego CEO w listopadzie 2012 roku. Należą do nich m.in. pozyskanie znaczących klientów o budżetach przekraczających 30 milionów USD oraz zajmowanie przez McCann czołowych pozycji na festiwalach kreatywnych na całym świecie.
Pozytywna dynamika McCann’a na świecie jest odczuwalna również w Polsce. Rok 2013 był dla nas czasem pełnym wyzwań i znaczących zmian. Udało nam się scementować współpracę z kluczowymi klientami, jak też poszerzyć portfolio o tak znaczące firmy, jak m.in. KFC, Coca-Cola, Samsung czy Grupa Allegro. Jesteśmy zdeterminowani, by te pozytywne zmiany przełożyły się na kolejny okres wzrostu McCann Worldgroup w 2014 roku – skomentował wyniki rankingu Wojciech Borowski, Prezes McCANN Worldgroup.

Ranking można znaleźć na: http://adage.com/article/special-report-agency-alist-2014/ad-age-s-2014-agency-a-list-10-shops-watch-2014/291331/