McCANN Worldgroup rusza z eksperymentalnym sklepem MasterPass™

Rusza nietypowa kampania edukacyjna nowego, wygodnego i bezpiecznego  sposobu płacenia online – platformy MasterPass od MasterCard®, zorganizowana przez agencje: McCANN, MRM//McCANN i Momentum wchodzące w skład  McCANN Worldgroup.
W specjalnie zaprojektowanym, eksperymentalnym sklepie internetowym:
http://masterpass.pl/katalog, za pomocą MasterPass i karty MasterCard, będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach produkty wybrane przez czytelników 4 topowych blogów:

 

 

Promocja jest skierowana do osób, które już dokonują płatności za pomocą MasterPass, jak też tych, które nigdy wcześniej tego nie robiły. Jej głównym założeniem jest doświadczenie szybkości, bezpieczeństwa i prostoty, z jaką płaci się za pomocą MasterPass.

 

Strategia sklepu eksperymentalnego MasterPass zakłada, że ma on charakter interaktywny – każdy z bloggerów poprosi swoich czytelników o wybranie 5 spośród 10 zaproponowanych przez niego, wyjątkowych  produktów, które następnie będzie można kupić w sklepie MasterPass.

 

Pop-upowy charakter sklepu sprawia, że sprzedaż będzie prowadzona tylko w wybranych godzinach  i w wybrane dni. Stąd, aby być pewnym zakupów, warto zarejestrować się do MasterPass już wcześniej.

 

Agencje McCann i MRM//McCann odpowiadają za działania mediowe promujące kampanię MasterPass, prowadzone są na bazie zróżnicowanych kanałów komunikacji, takich jak internet, prasa oraz niestandardowe działania OOH, a w szczególności za kreację do następujących działań:

  • Reklamy w internecie (double billboard, tripple billboard, wideboard, halfpage) w serwisach lifestyle oraz tematycznych.
  • Całostronicowych wizerunkowych formatów reklamowych w branżowych i lifestyle’owych tytułach prasowych.
  • OOH obejmujących 650 nośników CLP na terenie całego kraju i branding bramek i infoscreenów w warszawskim metrze.
  • Kampanii informującej o zbliżaniu się do strefy darmowego WiFi w sieci CityInfo w warszawskiej komunikacji miejskiej, w promieniu 200 m od przystanku.