Szymon Szymański nowym szefem MRM//McCANN

Od 12 maja br. obowiązki Managing Director MRM//McCANN, będącego w Polsce częścią McCANN Worldgroup, obejmie Szymon Szymański.

Szymon Szymański posiada ponad 11-letnie doświadczenie w branży interaktywnej. Specjalizuje się w komunikacji wykorzystującej nowoczesne rozwiązania digitalowe, kreatywnym wykorzystaniu nowych technologii i optymalizacji działań reklamowych w internecie. Swoją karierę rozpoczynał jako programista, następnie pracował w działach produkcji, strategii oraz kreacji.

Kampanie Szymona Szymańskiego były wielokrotnie nagradzane w takich konkursach jak Effie, Innovation Award Media Trendy, Golden Arrow czy Mixx Awards. W tegorocznym konkursie KTR projekty jego współautorstwa, zdobyły 7 statuetek (w tym dwie złote, dwie srebrne i trzy brązowe).

Od 2009 roku Szymon Szymański był związany z agencją Havas Worldwide Digital Warsaw, którą zarządzał jako Executive Director, a po połączeniu struktur, odpowiadał za obszar digital w całej grupie Havas Worldwide.

Szymon Szymański to jeden z najczęściej nagradzanych i najbardziej doświadczonych managerów na polskim rynku reklamy digitalowej. Wierzę, że jego talent i praktyczna znajomość rynku sprawią, że MRM//McCANN szybko osiągnie pozycję lidera w branży – komentuje Wojciech Borowski, Prezes McCANN Worldgroup.

MRM//McCANN to wiodąca agencja digital na świecie – zależy mi na tym, by szybko uzyskała taki statut także w Polsce. W tym celu zamierzamy nieustannie poszerzać nasze kompetencje i budować przewagę konkurencyjną, a także wspierać McCann Worldgroup w obszarze digital. Wiemy jak te zadania zrealizować i jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie – powiedział Szymon Szymański.