Wojciech Borowski gościem specjalnym Auli Polskiej

Podczas najbliższej warszawskiej edycji Auli Polskiej, aktywnego forum łączącego młodych przedsiębiorców i entuzjastów nowych technologii, Wojciech Borowski, prezes McCANN Worldgroup, pokaże, jak szybko i efektywnie zbudować własną markę osobistą.

W prezentacji, która odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 19.00 w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zostaną poruszone najważniejsze kwestie dotyczące budowania własnego wizerunku w sieci, robienia pierwszego wrażenia w social mediach i tworzenia przemyślanej strategii dla samego siebie w coraz bardziej złożonym świecie digital.

Aula Polska to prestiżowa inicjatywa, która od 2007 roku promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej, wspierając rozwój polskich przedsiębiorców i innowatorów. Na jej spotkaniach, w których każdorazowo uczestniczą setki osób, prezentowane są firmy, praktycy i rozwiązania konkretnych problemów. Gośćmi specjalnymi są specjaliści z różnych dziedzin, prezesi spółek i osoby będące autorytetami biznesowymi, których wiedza i umiejętności stanowią bezcenne źródło wiedzy dla przyszłych innowatorów i gwiazd polskiego biznesu.

Więcej informacji o Auli Polskiej: http://aulapolska.pl/spotkania/ja-w-social-media/