Wyborowa wyznacza standardy

Wystartował niecodzienny muzyczny Projekt 30/90. To już kolejny wspólny projekt marki Wyborowa i utalentowanego kompozytora Radzimira Dębskiego.

Każdy może wgrać video na www.projekt3090.pl i stać się częścią orkiestry Radzimira Dębskiego. Internauci, za pośrednictwem strony mogą przesyłać zarejestrowane przez siebie dźwięki (konieczny jest też obraz), z których muzyk skomponuje utwór.

W ramach kampanii powstała limitowana butelka wódki Wyborowa, film promujący Projekt 30/90 w digitalu, oraz landing page umożliwiający wgrywanie zgłoszeń. Zwieńczeniem projektu będzie urodzinowy event z udziałem wybranych finalistów oraz teledysk do kompozycji Jimka. Finał akcji planowany jest na 11 maja tego roku.

Za realizację całej koncepcji odpowiada Agencja McCann & MRM. Film promujący wyreżyserował Łukasz Zabłocki a za produkcję odpowiada dom produkcyjny Film Republic.

McCann & MRM pracuje dla Wyborowej od początku tego roku. Projekt 30/90 to pierwsza duża kampania realizowana przez agencję dla tej marki. Wkrótce kolejne!